Jaké nové fičury by se vám tu líbily? Některé, co jsem postřehl dříve: - sms notifikace - mobilní appka - jeden účet na komentáře i diskuzi Co už máme: - personifikovaný newsletter (lze vylepšit..) - personifikovaný notifikátor do Chromu .

Co byste si na Cestujlevne.com přáli?

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Nějaké praktické informace z Ushuaia smiley

0 Citovat

Ještě drobnost: k seznamu aktuálních témat diskuze v pravém panelu na hlavní stránce přidat ke každému tématu čas posledního příspěvku, ať člověk nemusí neustále znovu a znovu otevírat fórum, aby zjistil, jestli se od minule objevil nový příspěvek nebo ne. Díky.

0 Citovat

Ne tak přímo technická fičura jako spíš něco k obsahu. Pokud už tady něco podobného je, tak se omlouvám - blbě jsem hledal. smiley

Líbil by se mi nějaký návod či doporučení, jak hledat výhodné ubytování, když už mám letenky. Teď tím myslím jak se prohrabovat hotely. Zda náhodně checkovat hotelscombined.com a hledat zda se neobjeví nějaká zajímavá nabídka nebo checkovat nějaké další weby, které prezentují jen určité výhodné nabídky nebo lze udělat něco v obecném duchu jako:

- nastav si newslettery na webech xyz, aby ti chodili výhodné nabídky
- zaregistruj se tady, tady a tady, pak se můžeš dostat k nějaké zajímavé nabídce.

Prostě takový "how-to", abych k levné letence sehnal ještě levný hotel

0 Citovat

Mailand: bude to ve stejném duchu jako nyní "před 5 hodinami" + tuším, že i barevné odlišení jak píšeš

Toncek: návody budou, ale chce to čas. Protože vyhrknout něco, co pak bude zmatené nemá smysl.

0 Citovat

@mirjur:

JJ chápu, že pro každého je "levné" něco jiného. Ale může to být třeba obecně v procentech. Řekněme zajímají mě nabídky které jsou alespoň o 30% levnější oproti normální ceně.

Jinak většinou stejně bydlím přes AirBnb, jelikož to stále vychází mnohem levněji než hotel. I když tam právě záleží jak si hostitel nastaví storno podmínky, každopádně poplatek airbnb nevrací nikdy. Proto mě zajímá jak se taky u hotelů dostat k zajímavé nabídce.

0 Citovat

Ahoj,
- zrychlit!! Propojit kvalitu s kvantitou. Mnoho zajímavých akcí zbytečně utíká.
- mám subjektivní pocit, že dochází chuť/dech. Vytrácí se ta super jiskra, co byla na začátku.
- Více zajímavých akcí....ale to těžko ovlivníte smiley

Roman

0 Citovat

Včera jsem se díval a jsou tam slevy až 40%, takže špatně hledáš smiley

0 Citovat

Vice nabidek nejen z CR a okoli , pro nekoho jsou vyhodne odlety i z jinych zemi nez je CR a okolni staty,, v tomhle smeru se mi libi ta lista na fly4free.com , kde se da zadat zeme odletu nebo volit all

0 Citovat

Já bych uvítal nějaké zajímavé okruhy po Jižní a Stření Americe s napojením na let z Evropy.
Např. na 2, 3 nebo 4 týdny. Na RTW nemá mnoho lidí dostatek času a JV Asii a SA už většina lidí zná.

Pro mnoho low cost cestovatelů je to neprobádaná oblast - akcí není mnoho a když už tam člověk letí, tak by to chtělo navštívit více států. Španělština/portugalština není angličtina a tak se to i docela špatně hledá a na místě se člověk moc neorientuje v možnostech.

0 Citovat

este by som vo fore uvital separatnu sekciu na otazky typu "kolko stoji letenka v decembri na Bali", alebo "kde booknem autobusy megabus smiley" ... nieco pre uplnych zaciatocnikov, kedze vidim, ze strasne vela ludi sa registruje kvoli tomu, aby zistovalo cenu letenky a potom vznika mnoho vlakien vo fore a stava sa tym neprehladne

0 Citovat

K výše uvedenému se připojuji, mám pocit, že dotazy typu jak koupím nejlevnější letenku/bude letenka ještě levnější/potřebuju letenku někam/proč stojí letenka do NY během prázdnin 2x tolik než mimo/sháním letenku do S.F., ale vůbec mě nenapadne, že bych mohl využít akci do Oaklandu atd... jsou čím dál častější, vím, že tu nějaké návody jsou, ale hodil bych je někam, aby to každýho hned prásklo do očí jakmile otevře stránky a zadruhé asi by si zaloužily rozšířit, přepracovat a zaregovat na ty nejčastější stále se opakující dotazy. Mám pocit, že zkušenější cestovatele a ty co sem chodí pravidelně už unavuje odpovídat pořád na to samé a vás už to nemůže bavit taky smiley

0 Citovat

asi tak, zial ani ja sa niekedy nezdrzim a musim odpovedat na otazku, "kde sa da najlacnejsie kupit letenka do NYC" odpovedou "na internete" smiley

0 Citovat

To by se hodilo, orientační tabulka destinací a cenového rozpětí (akce, běžná cena, sezóna).

0 Citovat

Jedna rýchla vec ku komentárom pri článkoch - písal som dlhší komentár, vložil captcha číslo, napadlo mi ešte niečo dopísať, urobil som, odoslal, a že captcha expirovala, mám ísť späť a skúsiť znova. Ok, spravil som, a bum celá správa stratená - toto vie pekne naštvať, aj keď je to v reále drobnosť smiley

0 Citovat

Captcha mi taky během psaní zprávy vyprší, ale naštěstí text se neztratí (chrome).

0 Citovat

Text většinou zůstává - stačí dát zpět. Ale captcha brzy zmizí a vše budeme mít ošetřené jinak.

0 Citovat

Nevím, jestli už to někdo nenavrhoval - možnost opravit vlastní odeslaný komentář pod článkem + přesunout do správného vlákna. A ve vlákně mít možnost odpovědět (a zařadit) třeba i doprostřed, nejen na konec vlákna. Díky.

0 Citovat

OK beru , ale mam za to ze tento tento web nesleduji jen lide co ziji v CR , taze treba vubec je nezajima cesta z CR do odletoveho mista ...zkousel jsem se divat treba na fly4free , libi se mi ta jejich lista , kde muzu zadat zem , kam se dostanu nejvhodneji, bohuzel , mam pocit ze fly4free casto zverejnuje akce , ktere nejdou hned od zacatku zverejneni koupit, ale konkretne jsem to jeaste nezkousel ..vlastne ano ,zkousel jsem vayama.ie 20 eurovy discount code na vsechny lety z Irska a nefungovalo mi to...

0 Citovat

Jen poznámka.
Lidi jsou nevděční. A pokud mají šanci něco získat levně, ale nevyjde jim to, jsou pěkně naštvaní.
Takže já budu raději, když CL bude "stíhat" dávat výhodné nabídky z ČR, SR, plus příhraničních letišť, tak jak to pořádně dělá do teď, než aby sledovali široké zahraničí, do toho nestíhali dělat pořádně tuzemské akce, atd.

Nejde dělat vždy vše. Bez urážky k provozovatelům CL, i na tomto webu není vše doladěno na 100% (například forum). Takže pokud někdo má pocit, že mu CL v jedo letových plánech nestačí, může se dívat jinam. A nebo může klidně tipy, o kterých ví z cizích letišť, dávat zde na forum pro našince.

0 Citovat

Není to přímo k letištím...
Nebyl by špatný live chat pod příspěvkem - bylo by to flexibilnější než komentáře, třeba bych se tam 10 minut po vyhlášení akce mohl zkoordinovat s dalšími cestovateli (zabookujeme na stejné datumy a pak se domluvíme/nedomluvíme na společném programu, nebo alespoň na společné cestě na letiště, pokecu při delším tranzitu...)

Byla by zajímavá taková celá "cestovatelská sociální síť" - psali bychom tam své itineráře, ostatní by je (třeba omezeně) mohli vidět, což by opět vedlo k možnosti se někde spojit/setkat/sdílet náklady. Itineráře by mohly být přilinkované k článkům zde, "polohu" cestovatelů by bylo vidět v mapě (dal bych si datum a oblast a v mapě bych viděl, kdo se v dané oblasti plánuje pohybovat).

0 Citovat

Tak netvrdím, že přesnou polohu z GPS smiley Ale třeba jen že 1.10. Bangkok, 2.10. Bangkok, 3.10. - 6.10. Krabi, případné dny ve kterých bych se chtěl vyloženě socializovat bych označil (např. sdílení nějakého výletu), naopak dny ve kterých bych chtěl mít klid (romantika na pláži) bych třeba taky označil...

0 Citovat

Mně osobně by se líbilo více akcí. smiley Vždy čekám na akční nabídky na CL jak na smilování a přitom si myslím, že bych nebyl jediný, kdo by to ocenil. Vím, že Dave vede CL tím stylem, že sem dává jen ty nejTOPovější akce, což je samozřejmě správně. Přišlo by mi super třeba rozdělit akční nabídky do dvou sekcí - V jedné by byly typické akce, jako tomu bylo doteď a ve druhé cokoliv, co by se šustlo ve světě. Ať už by to byla jednosměrná letenka z Brna do Baghdádu, nebo sleva na hotel v Londýně. smiley

0 Citovat

Doufám, že se nikdy nedostaneme do fáze, kdy si budeme muset návštěvnost honit 10 akcemi denně smiley Opravdu půjdeme i nadále cestou kvality, nikoliv kvantity. Je to kouzlo našeho úspěchu a jsme jen a jen rádi, že ostatní jdou cestou opačnou.

No, pak je tu ještě jedna věc - nový web. Makáme na něm od listopadu a vzhledem k tomu, že den má stále 24 hodin, přesouváme náš čas mezi současným webem a novým. Tedy nevěnujeme se aktuálně akcím na 100%, ale již brzy ... brzy zase začneme. Přiznám se, Matrix jsem neotevřel už nějaký ten pátek smiley

0 Citovat

Jasně, že je nesmysl sem házet 10x denně každou akci. Ale taky bych jako EV3DAV3 ocenila i ta ostatní šustnutí a tipy ve světě letenek/ubytování. To vůbec nemusí být tak propracované popisem hotelů a cesty, ale kdo chce, tak by se inspiroval. Možná by tam mohli házet příspěvky i někteří další schopní uživatelé mimo vaší redakci.
Dneska tady spousta menších tipů projde přes fórum, kde se ale ztratí mezi vlákny, kde se něco živě diskutuje. Kdyby tady byla sekce, kde by bylo něco jako "tipy na různé cesty", třeba slevy na ubytko nebo taxíky nebo jak onhedá někdo házel na fórum minitrip, kde bylo jenom napsáno, s kým letět a jaké dny: Blava - Niš - Sofie - Athény - Praha asi za 2000,-, tak bych to ocenila více, než informaci každých 14 dní, že jsou letenky do Asie za 9K. To Thajsko tolikrát za rok prostě nekoupím, ale po Evropě na prodloužený víkend klidně i 5x za rok, protože samotnou mě nenapadne, že když už náhodou vím o spoji Blava - Niš, že z toho jde udělat zajímavý výlet s návratem do Prahy.

0 Citovat

Ja by som poprosil v akciach uvadzat aj presny datum vydania clanku, ono pozerat do historie ,ze to bolo pred 9 mesiacmi je "komplikovany" udaj, jednak musim prepocitavat ktory mesiac to vlastne bolo a druhak pozret do diskusie presny datum. Hladat takto kedy dal napr. wizz zlavu 20% je hodne pracne, ale je dobre vediet ci to bolo na zaciatku mesiaca alebo na jeho konci, preto uvadzat aj datum. S datumom este dalsia prosba, ako viem ,ze slovaci by sa mali prisposobit, ale ja si proste nedokazem zapametat tie vase mesiace, pre mna by bolo dobre hned v popise uvadzat - Cestovni obdobi napr. od ledna/01 do sprna/08 alebo nieco v takom style smiley A posledna prosba, zabanujte niekto uz toho posuka co si sam odpoveda pod inym nickom na tie svoje chore prispevky. smiley Diky!

0